سلام عسل زاهدی هستم.

فوق دیپلم گرافیک      /    ارشد پژوهش    /     DBA مدیریت و بازاریابی

از 10 شهریور سال 1378 در حین تحصیل شروع به فعالیت اجتماعی کردم و سال ها در دانشگاه واقعی زندگی درس خوانده ام. گاها تجربه های سختی بود که نیاز داشتم قوی تر و آگاه تر باشم تا بتوانم از همه مراحل عبور کنم. تصمیم گرفتم برای کامل تر شدن به تحصیل ادامه دهم و در کنار تحصیل دوره های تکمیلی و تخصصی زیادی را زیر نظر اساتید برجسته ایران و بین المللی از جمله دکتر محمد سیدا(پدر حافظه ایران) گذرانده ام.

هر چه بیشتر تجربه بدست آوردم و آگاه تر شدم بیشتر متوجه شدم برای رشد فقط و فقط نیاز به خودم دارم و باید به خودم تکیه کنم. افراد نزدیک اهرم کمک کننده هستند و این من هستم که انتخاب می کنم از خودم فرد بهتری بسازم یا فقط یک کمک گیرنده و مصرف کننده باشم.

در کنار فعالیت های تخصصی شغلی ام و تحصیلاتم، فعالیت های گروهی، فرهنگی، رسانه ای و عام المنفعه و آموزشی زیادی داشته ام که این ها همه بر تجریباتم می افزود.

 کنکاش روزانه ام و فعالیت های مستمرم من را به عناب زندگی رساند. متوجه شدم برای موفقیت باید در کنار تخصص، مهارت های فردی داشته باشم، باید خودم را پیدا کنم، کشف کنم، پرورش دهم، انجامش دهم و تا آخر خط انجام دهم.

معلم دبیرستان به مدت 5 سال، موسس و مدیرعامل چاپخانه به مدت 10 سال، مشاور ارشد رسانه سازمان هلال احمر استان گلستان، نائب رئیس هیئت تنیس بانوان استان گلستان، مشاور روابط عمومی و تبلیغات شرکت تولیدی ارد زاهدی و همکاری با شرکت های خصوصی، ارگان های دولتی، افراد حقیقی  ……. خیلی رزومه های فعالیتی دیگر از من فرد بهتری ساخت اما نور مسیرم را عناب زندگی روشن کرد..

تمام حقوق این سایت متعلق به عسل زاهدی است ابن سایت در زمینه تبلیغات و بازاریابی تحت قوانین جمهوری اسلامی فعالیت می کند

تمام حقوق این سایت متعلق به عسل زاهدی است این سایت در زمینه تبلیغات و بازاریابی تحت قوانین جمهوری اسلامی فعالیت می کند